O nas

Jesteśmy na rynku od 17 lat

Ocean Finance powstał z myślą o zapewnieniu bezpiecznego finansowania planów biznesowych i osobistych naszych Klientów. Działamy od 2010 roku. Systematycznie rozwijamy naszą ofertę, która trafia w potrzeby coraz większej grupy wymagających Klientów. Nasz zespół to doświadczeni doradcy, specjaliści z zakresu finansowania zewnętrznego. Stale podnoszą oni swoje kwalifikacje i aktywnie uczestniczą w licznych szkoleniach organizowanych min. przez naszych partnerów. Wszyscy nasi doradcy, zarówno z zakresu pozyskiwania kredytów, jak i leasingu, stale monitorują rynek finansowy, aby zapewnić Klientom najlepsze produkty dostosowane do ich potrzeb i możliwości.
Stawiamy na trwałą i kompleksową współpracę. Każdego Klienta otaczamy indywidualną opieką i profesjonalnym wsparciem. Budujemy  zaufanie i rzetelne relacje z Klientami. Wielu naszych Klientów wraca do nas z kolejnymi zapytaniami. Nasza oferta kierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Zapraszamy do współpracy!

Jak działamy?

Współpracujemy tylko z rzetelnymi instytucjami finansowymi, dlatego gwarantujemy bezpieczeństwo finansowe. W trosce o wygodę naszych Klientów, wypracowaliśmy własne standardy działania. Jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem podczas całego procesu finansowania. Aktywnie uczestniczymy we wszystkich formalnościach. Wypełniamy wniosek, a następnie przeprowadzamy Klientów przez zawiłe procedury do pomyślnego zakończenia. Współpracujemy z wieloma bankami i innymi instytucjami finansowymi. Nasi specjaliści w odpowiedzi na zadane pytania starają się nawiązać z Państwem kontakt w pierwszej godzinie zegarowej od otrzymania wiadomości.

Co oferujemy?

Specjalizujemy się w doborze i pozyskaniu najkorzystniejszych źródeł finansowania. Doradzamy naszym Klientom indywidualnie dopasowane rozwiązania finansowe i zapewniamy stałą opiekę doradcy. Zawsze dobieramy najlepsze oferty.
Oferujemy:

– kredyty samochodowe, kredyty hipoteczne i kredyty gotówkowe

– leasing samochodów, leasing maszyn i urządzeń, leasing sprzętu medycznego i leasing dla rolników

– renegocjacje umów (kredytowych, leasingowych)

Jeśli chcesz sfinansować swoje marzenia, jesteś we właściwym miejscu.

Jeśli masz jakieś pytania chętnie na nie odpowiemy. Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail.Posiadamy swoich przedstawicieli na terenie całego kraju.Serdecznie zapraszamy do współpracy!