Leasing transportu ciężkiego

Leasing transportu ciężkiego

Czym jest leasing transportu ciężkiego? To finansowanie zakupu takich środków transportu jak ciągniki siodłowe, naczepy, ciężarówki pow. 3,5 tony, przyczepy, a także dźwigi itp.

Działasz w branży transportowej od lat? Stawiasz pierwsze kroki w transporcie? Chcesz wymienić flotę ciągników, naczep, ciężarówek? Potrzebne Ci rozwiązania skrojone na miarę? Szukasz nowych rozwiązań jak najem długoterminowy ciężarówek i ciągników lub pożyczka dla transportu? Wysoka opłata wstępna blokuje decyzję o finansowaniu?

 

Podstawowe parametry oferowanego przez nas leasingu transportu ciężkiego to:

 

– Procedury uproszczone

– Nowe i używane do 15 lat

– Nawet bez opłaty wstępnej

– Brak górnego limitu cenowego

– Już od 6 m-ca prowadzonej działalności

– Finansowanie od 6-ciu miesięcy do 6-ciu lat

– Program niskiej raty w początkowym okresie finansowania

– Finansowanie pomostowe dla zakupów z dofinansowaniem

Skorzystaj z poniższego formularza, żeby otrzymać ofertę lub czytaj dalej…


Zapytaj o ofertę


-


Leasing transportu ciężkiego

Powracający do nas stali Klienci są dla nas niewyczerpalnym źródłem informacji o coraz to nowych trendach na rynkach transportowych. To dzięki wymianie doświadczeń z klientem końcowym oraz naszymi sprawdzonymi dostawcami nowego i używanego transportu ciężkiego potrafimy dobierać rozwiązania dla stałych i nowych leasingobiorców. Wielokrotnie alternatywą okazywał się kredyt na ciężarówkę, leasing zwrotny już posiadanego taboru lub pożyczka leasingowa.

Nawiązując współpracę z nowa firma leasingową zwracamy szczególną uwagę na ich innowacyjne produkty finansowe dla branży transportowej, zarówno w zakresie finansowania transportu osobowego jak i towarów.

Posiadamy gotowy zestaw rozwiązań finansowych dla Stat Up`ów w branży transportu towarów, firm młodych oraz doświadczonych przedsiębiorców, doskonale identyfikujących swoje potrzeby. Leasing ciężarówki czy leasing naczepy możliwy jest również dla nowicjuszy.

Leasing transportu ciężkiego
Transport ciężki

Zapewniamy kompleksowe ubezpieczenie w konkurencyjnych cenach. Ubezpieczenie transportu ciężkiego jak i ubezpieczenie finansowania. Dzięki połączeniu produktów ubezpieczenia komunikacyjnego, finansowania lub refinansowania ciężarówek oraz produktów ubezpieczenia straty finansowej, pomagamy szacować naszym partnerom ryzyko nowych inwestycji w ich firmy przewozowe.

Zarówno nowe firmy jak i te z wieloletnim doświadczeniem potrzebują czasem oddechu finansowego przystępując do nowych kontraktów i pod ich realizację kupując tabor, często pojazdy specjalistyczne jak cysterny czy lawety niskopodłogowe. Posiadamy narzędzia finansowe takie jak leasing z harmonogramem sezonowym, które pozwolą dokonać zakupu i udźwignąć koszt finansowania w pierwszym okresie nowego kontraktu, często obarczonego długim terminem płatności za realizację.

Pomagamy w zakupie poza granicami kraju i zawsze proponujemy porównanie cen wybranego taboru z ofertą naszych sprawdzonych partnerów. Leasing transportu ciężkiego nie zna granic.

Niska opłata wstępna to często podstawowy warunek jaki pozwala przedsiębiorcy podjąć decyzję o zakupie nowej lub używanej naczepy, cysterny, ciągnika. Dzięki znajomości dostępnych produktów na rynku oszczędzamy czas naszych Klientów w poszukiwaniu najlepszej propozycji. Natomiast brak opłaty wstępnej brzmi jeszcze lepiej. Z Ocean Finanse to możliwe.

Kliknij i sprawdź ofertę dla siebie


Poznaj leasing

Aktualności o leasingu