Leasing maszyn i urządzeń

Leasing maszyn i urządzeń

Czy leasing maszyn i urządzeń jest korzystnym rozwiązaniem? Jaki zakup maszyny jest bardziej opłacalny – ratalny czy gotówkowy? Jak zmienią się Twoje odpisy amortyzacyjne w przypadku finansowania leasingiem zakupu obrabiarki? Jak zapewnić finansowanie linii produkcyjnej dla Twojego przedsiębiorstwa? Kilka urządzeń to kilka umów leasingu czy jedna? Sezonowa produkcja orz przychody i równe raty czy harmonogram sezonowy? Odpowiemy na każde Twoje pytanie na temat Leasing maszyn i urządzeń. Jednak w tej dziedzinie, każda sytuacja jest inna – zapytaj nas o poradę – bez zobowiązań.

Oferta na Leasing maszyn i urządzeń w skrócie:

– Procedury uproszczone

– Nowe i używane do 12 lat

– Niska opłata wstępna od 5%

– Brak górnego limitu cenowego

– Już od 6 m-ca prowadzonej działalności

– Finansowanie od 6-ciu miesięcy do 8-miu lat

– Program niskiej raty w początkowym okresie finansowania

– Finansowanie pomostowe dla zakupów z dofinansowaniem

Potrzebujesz więcej informacji na temat Leasingu Maszyn i Urządzeń >>> Czytaj dalej

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat leasing, przeczytaj: Leasing  

Zapytaj nas o ofertę korzystając z poniższego formularza:

Skontaktuj się z nami


-

Leasing Maszyn i Urządzeń

Finansowanie typowych obrabiarek, maszyn i urządzeń dla przemysłu czy małej produkcji bywa zadaniem banalnie łatwym. Jednakże każda modyfikacja lub indywidualne zamówienie, które sprawi iż zamówiona maszyna odbiega od standardu potrafi zatrzymać możliwości finansowania produktem celowym skazując kupującego na posiłkowanie się produktem gotówkowym tzw. kredytem obrotowym lub na dowolny cel. Produkty te niestety posiadają wady takie jak wysoka cena i prowizje, konieczność posiadania zdolności kredytowej, historii rachunku w finansującym banku, majątku firmy pod zabezpieczenie, określonych pułapów obrotowych. Ponad to produkty te stanowią obciążenie bilansu firmy.

Ocean Finance rozpoznaje potrzeby swoich klientów i pomaga przygotować się do wyzwania jakim jest leasing obrabiarek z oprogramowaniem, linii produkcyjnych projektowanych i budowanych pod zamówienie odbiorcy, specyfikę jego produkcji oraz uwarunkowania lokalizacyjne i logistyczne.

Leasing maszyn i urządzeń

Prowadzimy naszych klientów przez złożone procedury zakupu wybranych urządzeń bezpośrednio od producentów i dystrybutorów z terenu Europu i innych kontynentów. Przedsiębiorstwom z przynajmniej częściowym dochodem walutowym zapewniamy atrakcyjny leasing w Euro.

Współpracując z dystrybutorami polskich i zagranicznych producentów urządzeń zapewniamy na co dzień serwis finansowy dostosowany do potrzeb ich odbiorców często wspierając szybszą wymianę parku maszyn. Dobrany odpowiednio produkt typu pożyczka leasingowa lub leasing zwrotny pozwalają utrzymać tempo produkcji poprzez pozyskanie środków obrotowych lub inwestycyjnych, skrócić amortyzację sprzętu i zapewnić regularny, przewidywalny koszt uzyskania przychodu.

Wsparcie sprzedaży Dystrybutorów urządzeń oraz sprawny serwis leasingowy ich Klientów to zadania jakie Ocean Finance realizuje każdego dnia.

Zapytaj jak wygląda oferta dla Ciebie