Leasing maszyn budowlanych

Leasing maszyn budowlanych

Zakładasz firmę budowlaną? Rozwijasz istniejącą działalność i potrzebujesz pierwszej maszyny budowlanej? Planujesz wymianę posiadanego parku maszyn? Wiesz, że leasing oraz pożyczka leasingowa nie zmniejszają zdolności kredytowej Twojej Firmy? Bank odmówił linii obrotowej ale posiadasz sprzęt budowlany wolny od zabezpieczeń bankowych i rejestrowych? Byc może właśnie leasing maszyn budowlanych jest rozwiązaniem dla Ciebie.

Oferta w skrócie:

– leasing maszyn budowlanych nowych i używanych

– Niska opłata wstępna od 5%

– Brak górnego limitu cenowego maszyny

– Finansowanie od 6 ciu miesięcy do 6ciu lat

– Program niskiej raty w y okresie finansowania

– Finansowanie pomostowe dla zakupów z dofinansowaniem

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, poczytaj: o leasingu maszyn budowlanych

Jeżeli chcesz poczytać więcej o samym leasingu, przeczytaj: Leasing 

Zapytaj nas o ofertę poprzez poniższy formularz:

Skontaktuj się z nami


-

Leasing maszyn budowlanych

Niezależnie od tego, w którym momencie rozwoju firmy budowlanej właśnie się znajdujesz, odpowiedni dobór produktów finansowych pomoże Ci w realizacji Twojego planu. Jeżeli podzielisz się z nami swoimi potrzebami i oczekiwaniami, dołożymy wszelkich starań aby z nasza pomocą zaspokoić je przy pomocy gamy naszych produktów.

Nie ma znaczenia czy rozmawiamy o zakupie sprzętu takiego jak minikoparka, podnośnik, spychacz czy walec. Pomożemy sfinansować zarówno nowe maszyny budowlane jak i używane. Jeżeli koniecznym jest zakup maszyny z terenu Europy lub innego kontynentu to mamy przygotowaną procedurę takiego zakupuLeasing maszyn budowlanych. Leasing maszyn budowlanych pozwala na takie operacje.

Pomimo coraz łagodniejszych warunków atmosferycznych, sprzyjających prowadzeniu prac budowlanych branża ta nadal charakteryzuje się pewną sezonowością robót. Konieczność planowania finansów i rozliczeń z fiskusem przekłada się z kolei na sezonowość decyzji o zakupie nowego sprzętu, maszyn budowlanych.

Gdy nie można czekać i decyzja o zakupie konieczna jest natychmiast naszą odpowiedzią jest specjalnie przygotowana procedura uproszczona, preferencyjne warunki dla wybranych marek i rodzaju sprzętu. Niska opłata wstępna oraz bardzo długi okres spłaty pozwolą podjąć nowe wyzwanie łatwiej bez obaw o nowe obciążenia finansowe firmy. Harmonogram sezonowy leasingu ułatwi zakup nie planowanych zakupów, pomoże rozłożyć obciążenia ratalne na okres zaplanowanych przychodów z tytułu wykonywanych prac i robót.

Przeczytaj historię naszego Klienta jako przykład sezonowości: sezonowy harmonogram leasingowy

Dysponując sprzętem wolnych od wad prawnych a więc pozbawionych zastawu rejestrowego, sądowego lub cesji ubezpieczenia, posiadasz doskonałe narzędzie do finansowania potrzeb przedsiębiorstwa. Dzięki refinansowaniu posiadanego, ruchomego majątku firmy zapewnimy Ci środki finansowe na dowolny cel, wygenerujemy tak potrzebne regularne koszty firmowe, umożliwimy nowe zakupy sprzętu, materiałów, działalności operacyjnej. Oferowany przez Ocean Finance leasing zwrotny oraz refinansowanie pożyczką lub kredyt zwrotny to sprawdzone narzędzia, które rekomendujemy branży budowlanej.

Zobacz jaka jest oferta dla Ciebie