Leasing sprzętu medycznego

Leasing sprzętu medycznego

Czy wiesz, że leasing sprzętu medycznego jest jedną z najprostszych metod sfinansowania wyposażenia gabinetu medycznego? Szukasz korzystnej formy finansowania sprzętu medycznego do przychodni, placówki rehabilitacyjnej lub szpitala? 

Gama produktów finansowych dla szeroko rozumianej branży medycznej to preferencyjne warunki brzegowe i udogodnienia:

– brak górnego limitu finansowania

– 0płata wstępna od 0%

– okres finansowania od 6 do 84 miesięcy

– narzędzia finansowe dla medycznego VAT 8%

– harmonogram dostosowany do potrzeb

– kreatywne rozwiązania dla młodych i nowych podmiotów

– uproszczone procedury

Skorzystaj z poniższego formularza, żeby otrzymać ofertę lub czytaj więcej… 


Zapytaj o ofertę


-


Zakup sprzętu medycznego z finansowaniem w postaci leasingu.

Leasing sprzętu medycznego co do zasady nie różni się od leasingu samochodu czy maszyny produkcyjnej. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że polskie przepisy skarbowe dotyczące podatku VAT na sprzęt medyczny wprowadzają pewne ograniczenia. Jednak skorzystanie z leasingu finansowego zamiast najbardziej popularnego leasingu operacyjnego pozwala ominąć te problemy. Klientom poszukującym środków na dalszy rozwój lub środków na bieżącą działalność czy zakup materiałów do pracowni proponujemy leasing zwrotny. Na bazie posiadanych już urządzeń medycznych czy też posiadanego auta możemy pozyskać środki. Refinansowanie środków trwałych firmy to doskonałe narzędzie do uwolnienia środków finansowych na dowolny cel. Państwa profesjonalizm i rzetelność zawsze były dla nas wzorem do naśladowania, idąc więc tym tropem oszczędzamy czas naszych klientów, proponujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania jednocześnie nadzorując wspólnie proces zamówienia i dostawy sprzętu.

Leasing sprzętu medycznego
Leasing sprzętu medycznego

Dzięki sieci naszych partnerów i krajowemu zasięgowi formalności załatwiamy w terminie i miejscu Państwu dogodnym. Nasza rola nie ogranicza się jedynie do finansowania  zakupu sprzętu. Wielokrotnie podejmowaliśmy się z powodzeniem obsługi posprzedażnej transakcji, które znaliśmy od samego początku. Pomagamy w rozmowach z finansującymi, wyjaśniamy zawiłości branżowe i pomagamy w cesji podjętych zobowiązań finansowych. Zapewniamy Państwu opiekę ubezpieczeniową w oparciu o produkty ściśle powiązane z ubezpieczeniem sprzętu finansowanego, ubezpieczenia OC firmy, komunikacyjnego czy straty finansowej GAP. Dbamy o terminowe wznowienia zawartych przy naszym udziale polis. Planujecie Państwo zakup urządzeń lub sprzętu od zagranicznego dostawcy z terenu Unii Europejskiej lub innego kontynentu? Zapłacimy za wybrany sprzęt jednorazowo lub w ratach zgodnie z dobrymi praktykami zakupowymi. Dzierżawa sprzętu medycznego to najnowsza propozycja dla dostawców sprzętu medycznego, którzy nawiązują ze swoimi Klientami długofalowe relacje sprzedażowe w zakresie dostawy sprzętu oraz odczynników. Zainteresowanych dostawców zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Kliknij i sprawdź ofertę dla siebie


Poznaj leasing

Aktualności o leasingu