Kalkulatory

Kalkulatory

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kalkulatory, dzięki którym będą Państwo samodzielnie w stanie oszacować wielkość miesięcznej raty przy wybranym finansowaniu. Kalkulatory zostały przygotowane w oparciu o prawdziwe uśrednione oferty z kilku banków i firm leasingowych. Proszę jednak pamiętać, że zamieszczone kalkulatory dają jedynie przybliżone wartości. Nie biorą pod uwagę uwarunkowań związanych z kredytobiorcą czy leasingobiorcą oraz wielu innych parametrów, które mogą mieć wpływ na ostateczny kształt oferty. Jednak dołożyliśmy wszelkich starań, aby kalkulacje były bardzo bliskie rzeczywistości. Biorąc pod uwagę powyższe informujemy, że wyniki uzyskane na przygotowanych kalkulatorach nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Nasze Kalkulatory:

Kalkulatory leasingowe i kredytowe
Kalkulatory

Kalkulator leasingowy dla firm – auta

Jest to kalkulator przeznaczony dla przedsiębiorców, którzy chcą oszacować miesięczne obciążenie przy finansowaniu zakupu samochodu osobowego lub ciężarowego do 3,5 t. Jeżeli chcesz więcej przeczytać o leasingu samochodów dla firm, zapraszamy do naszego artykułu na ten temat:

Leasing samochodów dla firm

lub oszacuj wysokość raty leasingowej w kalkulatorze:

Przejdź do kalkulatora leasingowego dla firm – auta

Kalkulator leasingu dla osób prywatnych

Jest to kalkulator leasingowy dla konsumentów, czyli osób nie prowadzących działalności gospodarczej, a chcących skorzystać z tej formy finansowania. Jeżeli chcesz poczytać więcej o leasingu konsumenckim, zapraszamy na naszą podstronę:

Leasing Konsumencki

lub po prostu oszacuj wysokość raty leasingowej w kalkulatorze:

Przejdź do kalkulatora raty leasingowej dla osób prywatnych – auta


Zadaj pytanie lub zapytaj o ofertę


-


Poznaj leasing

Aktualności o leasingu samochodu