Kredyt na samochód

Kredyt na samochód

Który kredyt na samochód nowy lub używany będzie dla Ciebie najlepszy? Który bank zaproponuje Ci najniższe oprocentowanie kredytu? Kredyt z niską ratą a może 50/50? Kredyt bez wkładu własnego?

Nasza propozycja dla Ciebie:

– 100% finansowania

– nawet na okres 10 lat

– dla konsumenta i firmy

– procedura uproszczona

– niskie oprocentowanie

– bez zastawu rejestrowego

– dla aut nowych i używanych

– możliwość wcześniejszej spłaty

Więcej o kredycie na samochód…

Skontaktuj się z nami


-

O produkcie kredyt na samochód

Zapytaj nas o właściwy dla Ciebie kredyt samochodowy. Dobierzemy najkorzystniejsza propozycję i udzielimy Ci wsparcia na każdym etapie. Złożymy za Ciebie wniosek, przyjedziemy podpisać umowę kredytową, poprowadzimy przez formalności w wydziale komunikacji.

Decydując się na zakup auta w kredycie chcesz dokonać najlepszego wyboru i nie obciążać za wysoką ratą budżetu domowego lub firmy. Podpowiemy Ci, który kredyt spełni Twoje oczekiwania i pomożemy we wszystkich formalnościach. Wskażemy kredyt, który posiada opcję wcześniej spłaty częściowej lub całkowitej bez dodatkowych opłat. Podpowiemy jak obniżyć koszt całkowity kredytu samochodowego i dobierzemy najlepsze ubezpieczenie do wybranego samochodu.

Decydując się na kredyt samochodowy unikasz konieczności spłaty auta przez minimum dwa lata w leasingu operacyjnym lub sześć miesięcy w leasingu finansowym. Wcześniejszej spłaty możesz dokonać w dowolnym momencie, częściowej lub w całości. Naszym Klientom zapewniamy opiekę zarówno w trakcie szybkiej procedury kredytowania jak i po uruchomieniu kredytu.

Decyzję o kredycie dostaniesz nawet w jeden dzień a wniosek złożysz przez telefon.

Najszybsza forma finansowania/kredytowania?

Kredyt na samochód to zdecydowanie jedna z najszybszych form finansowania zakupu samochodu zarówno dla konsumenta jak i przedsiębiorcy. Dzięki uproszczonym procedurom wszystkie formalności dla uzyskania promesy kredytowej realizowane są za pomocą kontaktu telefonicznego i e-mail. Nasz doradca podczas podpisania umowy kredytowej przekazuje Klientowi wszystkie dokumenty ze strony Banku niezbędne do rejestracji auta. Klient w dowolnie wybranym czasie rejestruje auto. Pomagamy również w wyborze ubezpieczeń dokonując przeglądu kilkunastu ofert w poszukiwaniu tej najlepszej.

Kredyt na 100% wartości auta?

Najnowsze rozwiązania kredytu na samochód pozwalają nie tylko sfinansować w 100% zakup auta lecz również jego ubezpieczenie jak i wyposażenie dodatkowe. Całość finansowania rozłożona jest na dogodne miesięczne raty dostosowane do potrzeb kredytobiorcy i oprocentowane na atrakcyjnym poziomie kredytu samochodowego.

Dla kogo kredyt na samochód?

Zakup auta w kredycie możliwy jest zarówno dla Konsumenta jak i przedsiębiorcy oraz rolnika.

Konsument przystępujący do kredytu powinien uzyskiwać regularnie dochody od minimum trzech miesięcy. Nie zawsze dotyczy do tych z Państwa, którzy niedawno zmienili pracodawcę, ale kontynuują swoją karierę zawodową. W takim przypadku powyższy warunek nie zawsze musi być spełniony. Kredyt samochodowy dostępny jest zarówno dla zatrudnionych na terenie kraju jak i poza jego granicami o ile aktualne zameldowanie jest na terenie Polski. Kredyt na samochód dostępny jest również dla osób utrzymujących się ze świadczeń emerytalnych i rentowych. Jeżeli nasz Klient nie spełnia, któregoś z warunków służymy konsultacjami pomocnymi w spełnieniu wymagań Banków.

Przedsiębiorcy mogą ubiegać się o kredyt na samochód niezależnie od formy prowadzonej działalności. Jeżeli firma Kredytobiorcy istnieje krócej niż sześć miesięcy, nic nie stoi na przeszkodzie aby wystąpić o promesę kredytową przed przekroczeniem tego terminu lub przystąpić do kredytu bez spełnienia tego warunku – rekomendujemy sprawdzone rozwiązania, które akceptują wszystkie współpracujące z nami Banki.

Rolnik zainteresowany kredytowaniem samochodu oraz sprzętu rolniczego i leśnego powinien prowadzić gospodarstwo przez trzy lata lecz gdy warunek ten nie jest spełniony wiemy jak doprowadzić zgodnie z procedurami bankowymi do uzyskania kredytu samochodowego na powyższe zakupy.

Podziel się z naszymi doradcami wiedzą o sobie i planowanym zakupie – poprowadzimy Cię w czytelny sposób przez cały proces kredytu samochodowego.

Zakup jakiego pojazdu jest możliwy w kredycie samochodowym?

Nowe i używane:
  • samochody osobowe,
  • samochody ciężarowe
  • motocykle
  • autobusy
  • naczepy i przyczepy
  • sprzęt rolniczy i leśny
Skutery i motorowery:
  • wyłącznie nowe.

Istnieją ograniczenia w wieku kredytowanych pojazdów. Wiek liczony jest zarówno w momencie jego zakupu jak i wiek po okresie kredytowania. Dlatego należy się liczyć z tym, że im starszy pojazd będziemy kredytować, tym z większą ilością ograniczeń dotyczących okresu kredytowania, jego kosztu, wkładu własnego musimy się liczyć.

Napisz lub zadzwoń do nas a przedstawimy kalkulacje kredytowe dedykowane wybranemu przez Ciebie pojazdowi.

Maksymalny okres kredytu samochodowego

Okres kredytowania dla kredytu samochodowego to od sześciu miesięcy do nawet dziesięciu lat. Rekomendujemy jednak krótsze okresy, co pozwala obniżyć oprocentowanie kredytu samochodowego. Długi okres kredytu na samochód to doskonałe rozwiązanie dla potrzeb niskiej raty miesięcznej i planowanej w niedługim okresie czasu wcześniejszej spłaty kredytu. Każdemu Klientowi indywidualnie doradzamy i pomagamy dostosować ratę kredytu do jego potrzeb i celów.

Jakie dokumenty przygotować do kredytu na samochód?         

Każdy Bank w naszej ofercie będzie bezwzględnie wymagał dokumentu tożsamości Kredytobiorcy takiego jak dowód osobisty lub dokument równoważny (np.: paszport). Dzięki dostępności dokumentów rejestrowych firm w internecie przedsiębiorcy nie muszą już okazywać oryginałów tych dokumentów za wyjątkiem umów spółek. Umowy spółek są wymagane jednak wyłącznie na wyraźną prośbę Banku. Większość informacji o kredytobiorcy dostarczamy do Banku pod postacią oświadczeń. Incydentalnie są to zaświadczenia o zatrudnieniu lub podpisane przez właściciela dokumenty finansowe firmy. Emeryci i renciści powinni przygotować decyzję o nadaniu świadczeń lub udokumentować ostatnie świadczenia. Rolnik powinien udokumentować posiadany areał. Dokładamy wszelkich starań aby uprościć procedurę ubiegania się o kredyt samochodowy więc każdego Klienta starannie prowadzimy w tym zakresie już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej lub kontaktu e-mail.

Wcześniejsza spłata kredytu?

Kredytobiorca niezależnie od kwoty przyznanego kredytu na samochód może w dowolnym momencie dokonać wcześniejszej spłaty części kredytu lub jego całości.

W chwili obecnej w większości ofert banków osoba fizyczna/konsument nie jest obciążany żadną dodatkową opłatą. Częściowa spłata kredytu skutkuje obniżeniem raty miesięcznej lub skróceniem okresu finansowania – tu jednak konieczna jest wyraźna dyspozycja ze strony Kredytobiorcy dla Banku aby nowe przeliczenie kredytu skutkowało utrzymaniem dotychczasowej raty ale skróciło okres kredytu samochodowego. Jednocześnie wcześniejsza całkowita spłata oznacza – spłatę pożyczonego kapitału (na zakup auta, ubezpieczenia, doposażenia) oraz anulowanie należnych spłacanemu kapitałowi odsetek. Wcześniejsza spłata kredytu oznacza dla Kredytobiorcy obniżenie kosztu całkowitego zaciągniętego kredytu.

Przedsiębiorca w zależności od wybranego Banku powyższe operacje przechodzi bez dodatkowych kosztów lub koszt ten jest ograniczony do dwóch procent wartości spłacanego wcześniej kapitału. Nasi doradcy podpowiedzą, który kredyt samochodowy nie jest obarczony dodatkowymi kosztami dla wcześniejszej spłaty.

Zmiana harmonogramu?

Kredyt na samochód z wcześniejszą spłatą to elastyczne narzędzie, którym można posługiwać się w zależności od zmiennych potrzeb gospodarstwa domowego lub przedsiębiorstwa. Dotyczy to również zmiany harmonogramu kredytu samochodowego, jego skrócenia lub wydłużenia. W pierwszym przypadku będzie to miało ścisły związek ze zdolnością kredytową, w drugim z wiekiem pojazdu i możliwym, maksymalnym okresem kredytu samochodowego. Warto przeliczyć z naszymi doradcami czy taka zmiana jest opłacalna oraz zasięgnąć naszej rady przed zleceniem zmiany w Banku

Auto w kredycie – kto jest właścicielem?

Banki coraz łagodniej podchodzą do kwestii przewłaszczeń kupowanego samochodu na czas spłaty kredytu. Oznacza to, że w większości przypadków to Klient pozostaje właścicielem pojazdu. Większość z nich do pewnej kwoty kredytu na samochód w standardzie stosuje przewłaszczenie z warunkiem zawieszającym co w praktyce oznacza iż w dowodzie rejestracyjnym pojazdu, karcie pojazdu oraz dokumentacji wydziału do spraw rejestracji pojazdów nie ma zapisu o współwłasności pojazdu na rzecz Banku. Posiadamy pełną wiedzę w tym zakresie, podaj nam kwotę interesującego Cię kredytu a uzyskasz od nas kompletną informację na ten temat.

Jak zacząć?

Wystarczy wskazać nam wiek i cenę rozważanego auta w kredycie samochodowym oraz potrzebną kwotę kredytu co pozwoli nam udzielić kompleksowej odpowiedzi o racie kredytu samochodowego, doradzić w kwestii ubezpieczenia pojazdu.

W tym celu skorzystaj z formularza kontaktowego, napisz do nas e-mail lub zadzwoń.

Sprawdź ofertę dla siebie…