Leasing maszyn rolniczych

Leasing maszyn rolniczych

Chcesz nabyć sprzęt rolniczy lub sfinansować inwestycje w gospodarstwie rolnym? Skorzystaj z naszej dedykowanej oferty leasing lub kredyt dla rolników. Jeśli jesteś rolnikiem indywidualnym, prowadzisz działalność rolniczą lub leśną mamy dla Ciebie specjalną ofertę.

– Nowe i używane maszyny

– Niska opłata wstępna od 5%

– Brak górnego limitu cenowego maszyny

– Finansowanie od 6-ciu miesięcy do 6-ciu lat

– Program niskiej raty w początkowym okresie finansowania

– Finansowanie pomostowe dla zakupów z dofinansowaniem

– Już od 6 m-ca prowadzonej działalności lub gospodarstwa rolnego

– Procedury uproszczone na podstawowych dokumentach gospodarstwa

Formularz kontaktowy


-

Wiemy jak zmienną i wrażliwą na czynniki zewnętrzne jest branża rolnicza. Zdajemy sobie sprawę z sezonowości dochodów i wysokiego ryzyka jakie towarzyszą niepewnym dochodom uzależnionym od powodzenia zbiorów czy hodowli.

Szanujemy całoroczny trud naszych Klientów dlatego przygotowaliśmy szeroki wachlarz produktów leasingowych i kredytowych dla rolnictwa uzupełnionych o produkty ubezpieczeniowe dające pełne poczucie bezpieczeństwa wybranych rozwiązań.

Leasing traktorów i kombajnów
Leasing maszyn rozlniczych

Finansując zakupy sprzętu rolniczego i hodowlanego proponujemy niski wkład własny, długi okres finansowania oraz harmonogram sezonowy dostosowany do prognoz gospodarstwa. Dzięki zróżnicowaniu produktami typu pożyczka leasingowa, kredyt, leasing oraz dostępności finansowania w walucie PLN i EURO nasza oferta skierowana jest do każdego.

Oceny zdolności kredytowej i leasingowej dokonujemy na podstawie podstawowych dokumentów rejestrowych, posiadanego areału czy przyznanych dopłat.

Realizujemy transakcje na terenie całego kraju jednocześnie zapewniając finansowanie wybranych maszyn i urządzeń rolniczych zarówno od krajowych jak i zagranicznych dostawców. Wspieramy zakup maszyn rolniczych i urządzeń hodowlanych wszystkich marek.

Planujesz zakup w oparciu o dotacje unijne ciągnika rolniczego, osprzętu do maszyn rolniczych lub urządzeń do hodowli? Zaproponujemy Ci pożyczkę dzięki, której sprzęt możesz nabyć już dziś. Konieczna wymiana maszyn i urządzeń do uprawy, siewu i zbioru płodów rolnych będzie zdecydowanie łatwiejsza po konsultacji z naszym zespołem. Z przyjemnością zbierzemy informacje o potrzebach Państwa gospodarstwa by na ich podstawie przygotować najlepsze propozycje ratalnego zakupu urządzeń rolniczych.