Kredyt hipoteczny

Wybierz najlepszy kredyt hipoteczny na Twoje wymarzone mieszkanie!

Jeśli zamierzasz ubiegać się o kredyt hipoteczny, skorzystaj z pomocy naszych specjalistów. Przygotujemy specjalnie dla Ciebie zestawienie najlepszych ofert kredytowych. Kredyt hipoteczny to kredyt na konkretny cel mieszkaniowy, którego zabezpieczeniem jest hipoteka ustanowiona na nabytej nieruchomości mieszkalnej. Kredyt można przeznaczyć na zakup lokalu mieszkalnego na rynku pierwotnym lub wtórnym, na zakup lub budowę domu, na zakup działki budowlanej, ale też na refinansowanie innych kredytów przeznaczonych na cele mieszkaniowe.

Dlaczego warto nam zaufać?
– Profesjonalnie doradzimy podczas wszystkich procedur kredytowych.
– Uzyskasz dostęp do wielu korzystnych ofert kredytu hipotecznego aktualnie na rynku.
– Wyliczymy Twoją zdolność kredytową, dowiesz się na jak wysoki kredyt możesz liczyć.
– Dobierzemy oferty dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.
– Pomożemy w wyborze najlepszej oferty kredytu hipotecznego.
– Doradzimy przy wyborze waluty, oprocentowania i okresu spłaty kredytu.
– Przystępnie wyjaśnimy ewentualne wątpliwości związane z umową kredytową.

Poznaj warunki naszej oferty kredytu hipotecznego:
– atrakcyjne oprocentowanie,
– decyzja kredytowa już w kilka dni,
– okres kredytowania nawet do 50 lat,
– możliwość zaciągnięcia kredytu hipotecznego na osobę prywatną lub firmę,
– możliwość zaciągnięcia kredytu wspólnie z dowolną osobą (nie koniecznie z kimś spokrewnionym),
– kredyty konsolidacyjne pod hipotekę na nieruchomości nawet do 80% wartości nieruchomości.
Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami przedstawimy Ci szczegóły oferty.

Rozpoznanie potrzeb.
Nasz doradca zapozna się z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami, zbada Twoja zdolność kredytową, zbierze wszystkie niezbędne informacje do zawarcia umowy kredytowej.

Wybór oferty kredytowej.
Specjalnie dla Ciebie nasz specjalista przygotuje zestawienie najkorzystniejszych ofert kredytowych dostosowanych do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Wybierzesz najbardziej opłacalną ofertę.

Formalności kredytowe.
Skompletujesz wymagane dokumenty. Nasz doradca wypełni wniosek kredytowy i złoży kompletne dokumenty w wybranym banku, będzie czuwał nad prawidłowością wszystkich procedur kredytowych. Bank rozpatrzy wniosek i podejmie decyzję kredytową.

Podpisanie umowy.
Zapoznasz się z treścią umowy kredytowej. Jeśli będziesz miał wątpliwości nasz doradca wyjaśni wszelkie niezrozumiałe zapisy w umowie. Podpiszesz umowę kredytową i środki wpłyną na Twoje konto.

Nie czekaj. Skontaktuj się z nami! Wybierzemy dla Ciebie korzystny kredyt hipoteczny i przeprowadzimy Cię bezpiecznie przez cały proces kredytowy.

Rynek nieruchomości w dobie corocznych zmian maksymalnej, możliwej kwoty finansowania zakupu wybranego mieszkania wymusza na naszych ekspertach stałe porównywanie ofert kredytowych. Złożoność tego produktu owocuje każdego miesiąca komunikatami produktowymi o wprowadzanych zmianach, promocjach, nowych warunkach czy uproszczeniach w procesowaniu. Dzięki wydzieleniu osób skupionych wyłącznie na tym produkcie mamy pewność przedstawienia kompleksowej oferty, uwzględniającej wszystkie, bieżące trendy i uwarunkowania dla sprawnego procesu kredytowania hipotek.

Na bieżąco monitorujemy rządowe programy wsparcia warunków kredytowania typu MDM, zarówno dla rynku pierwotnego jak i wtórnego rynku nieruchomości. Naszą ofertę aktualizujemy w oparciu o Biuletyn Informacji Publicznej, informacje Banku Gospodarstwa Krajowego oraz aktualizacje spływające z Departamentów Kredytów Hipotecznych współpracujących Banków.

Szeroka gama produktów hipotecznych od wszystkich wiodących Banków w kraju pozwala nam finansować zakup mieszkania, garażu, domu, działki budowlanej, budowę domu. Zróżnicowane okresy finansowania pozwalają nam dostosować zobowiązania do Państwa potrzeb natomiast gama pozostałych produktów kredytowych otwiera możliwości pozyskania dodatkowych środków niezbędnych przy wykończeniu nieruchomości lub opłatach towarzyszących jego zakupowi.

Najbardziej wymagający Klienci znajdą w naszych propozycjach maksymalne okresy kredytowania domu, produkty kredytowe pozbawione prowizji bankowych, pomoc w przygotowaniach do nowych wyzwań kredytowych.

Formularz kontaktowy


-