Leasing samochodów

Leasing auta firmowego – korzystne finansowanie dla biznesu i rodziny

Leasing samochodu to oferta dla Ciebie. Poznaj powody, dla których warto skorzystać z naszej oferty leasingu auta osobowego lub ciężarowego do 3,5 t.:

Leasing auta
Leasing samochodu

– brak opłaty wstępnej

– waluta transakcji PLN, EURO

– leasing dla nowo otwartych działalności

– okres finansowania od 6 do 96 miesięcy

– finansujemy samochody nowe i używane do 9 lat

– przy wartości transakcji do 500 000 PLN procedura uproszczona

– oferujemy: leasing operacyjny, leasing finansowy bez VAT przy fakturze VAT marża, leasing zwrotny

– harmonogram spłat dostosowany do potrzeb Klienta (dopasowany do sezonowości obrotów firmy) 

– wariant obniżonej raty w początkowym okresie spłaty leasingu – oddech na start leasingu

Dlaczego Leasing auta?…

Policz samodzielnie jaka będzie wysokość raty na Twój samochód (Kalkulator Leasingowy dla firm)

Skontaktuj się z nami


-

 

Dlaczego Leasing auta?

Potrzebujesz samochodu do firmy czy dla rodziny? Nie chcesz obciążać bilansu firmy czy zdolności kredytowej Twojego gospodarstwa domowego? Nie wiesz, która firma leasingowa proponuje najlepsze warunki? Wahasz się pomiędzy leasingiem operacyjnym a leasingiem finansowym? Nie wiesz czy leasing konsumencki jest dla Ciebie i Twojej rodziny? Jak kupić w leasingu auto sprzedawane z fakturą VAT, a jak z fakturą VAT Marża?

Leasing samochodu to najczęściej spotykana transakcja w leasingu. Leasing auta nowego i leasing auta używanego najczęściej nie różni się od siebie proceduralnie. Kupując auto w leasingu z fakturą VAT masz do dyspozycji zarówno leasing operacyjny jak i leasing finansowy. Podobnie w sytuacji gdy kupujesz w leasingu auto używane z fakturą VAT Marża. Podpowiemy, które rozwiązanie jest korzystniejsze dla Twojej firmy.

Leasing ciężarówki do 3,5 t to dla nas transakcja równie łatwa jak leasing auta osobowego. Leasing nowej ciężarówki lub leasing używanej ciężarówki dla nowej firmy lub jako uzupełnienie posiadanego taboru to doskonały sposób na finansowanie potrzeb firmy transportowej. Z kolei leasing zwrotny ciężarówki lub leasing zwrotny samochodu osobowego to doskonały sposób na uwolnienie wolnych środków na działalność operacyjną firmy lub inne, dowolne potrzeby.

Proponujemy elastyczne rozwiązania finansowe. Dostosujemy leasing auta tak aby w początkowym okresie rata nie stanowiła znaczącego obciążenia lub dopasujemy raty za leasing samochodu do sezonowości Twoich dochodów.

Wiesz, że decydując się na leasing konsumencki auta dla Twojej rodziny nie obciążasz waszej zdolności kredytowej i raportu BIK a tym samym możesz pozwolić sobie na leasing samochodu nie obawiając się o przyznanie na przykład kredytu hipotecznego? Poprowadzimy dla Ciebie obie transakcje i dopilnujemy aby nie kolidowały ze sobą.

Jak działamy?

Rozpoznanie potrzeb
Nasz doradca zapozna się z Twoimi potrzebami i możliwościami finansowymi, zbierze niezbędne informacje.

Wybór oferty leasingowej
Specjalnie dla Ciebie nasz specjalista przygotuje zestawienie najkorzystniejszych ofert leasingowych dostosowanych do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Wybierzesz najbardziej opłacalną ofertę.

Formalności leasingowe
Skompletujesz wymagane dokumenty. Nasz doradca wypełni wniosek leasingowy i złoży kompletne dokumenty w wybranej firmie leasingowej, będzie czuwał nad prawidłowością wszystkich procedur leasingowych. Firma leasingowa rozpatrzy wniosek i podejmie decyzję o przyznaniu leasingu.

Podpisanie umowy
Zapoznasz się z treścią umowy leasingowej, w razie potrzeby nasz doradca wyjaśni wszelkie niejasności. Podpiszesz umowę leasingową i otrzymasz wybrany samochód.

Podczas całej transakcji leasingu możesz liczyć na profesjonalne wsparcie naszego specjalisty.
Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy. Bezzwłocznie odpowiemy.

Dodatkowo masz możliwość rozłożenia na raty:

– ubezpieczenia komunikacyjnego

– ubezpieczenia straty finansowej GAP

– assistance

– ubezpieczenia utraty zdrowia i życia

Kliknij i poznaj ofertę dla siebie

Policz samodzielnie jaka będzie wysokość raty na Twój samochód (Kalkulator Leasingowy dla firm)


Poznaj leasing

Aktualności o leasingu samochodu