Leasing dla nowych firm

Leasing dla nowych firm

Nowe firmy, tzw. startup’y zawsze potrzebują finansowania. Wbrew obiegowym opiniom, mimo, że nowa firma nie ma jeszcze żadnych wyników finansowych i często nie może pochwalić się dochodami, uzyskanie finansowania jest możliwe. Odpowiedzią na takie potrzeby jest leasing dla nowych firm.

Leasing dla startup’ów to:

– Niskie opłaty wstępne

– Nowe i używane przedmioty

– Już od pierwszego dnia istnienia firmy

– Program niskiej raty w początkowym okresie finansowania

– Finansowanie dla nowych firm potocznie zwanych Start Up to zadanie, z którym mamy do czynienia niemal codziennie.

Skorzystaj z poniższego formularza, żeby otrzymać ofertę lub czytaj dalej…


Zapytaj o ofertę


-


Leasing dla nowych firm

Leasing, pożyczka, kredyt – każdy z tych produktów jest zróżnicowany pod kątem konstrukcji i korzyści jakie niesie dla przedsiębiorcy w finansowaniu nowych pomysłów. W zależności od tego czy nowa firma powstała wczoraj czy kilka miesięcy temu zmienia się gama dostępnych dla niej produktów. Forma prawna Start Up`a również nie pozostaje bez znaczenia w jego ocenie jako nowego kredytobiorcy lub leasingobiorcy. Kolejnym parametrem, który decyduje o dostępności leasing, pożyczki leasingowej czy kredytu jest branża prowadzonej działalności.

Wśród wielu ofert na rynku wyróżniamy kilka godnych uwagi, które dzieki swojej przejrzystej budowie i szybkim procedurom polecamy nowym Klientom po wcześniejszym zebraniu informacji o ich potrzebach.

Leasing dla nowych firm
Leasing dla nowych firm

Wiemy jak pomóc nowej firmie uzyskać kredyt na sprzęt, samochód czy wyposażenie biura, warsztatu, pracowni. Pozornie nie możliwe – pozory rozwiewamy dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu.

Niektóre przedmioty chętnie nabywane ratalnie przez naszych Klientów niestety nie stanowią dostatecznego zabezpieczenia transakcji lub ich wartość jest zbyt niska by była brana pod uwagę przez firmy leasingowe. Zdarzają się przedmioty, które nie posiadają szybkiego rynku zbytu przez to brak chętnych do finansowania ich zakupu leasingiem czy pożyczką celową. Ocean Finance pomaga swoim Klientom również w tak podbramkowych sytuacjach, dzięki kreatynemu podejściu do każdego wyzwania.

Doradzamy rówież przy planowaniu nowych inwestycji dla młodych firm. Sugerujemy produkty fianansowe i rekomendujemy kolejność działań – tak przygotowany Start Up – leasing, pożyczkę a nawet kredyt ma w kieszeni.

Kliknij i sprawdź ofertę dla siebie


Poznaj leasing

Aktualności o leasingu