Leasing maszyn drogowych

Leasing maszyn drogowych

Wyjątkowy rodzaj prac do jakich zaliczamy roboty drogowe, wymaga specjalistycznego sprzętu, eksperckiego podejścia do planowania prac, fachowców oraz najlepszego finansowania, by wyposażyć ich we właściwe narzędzia.

Branża drogowa, która stale przeżywa rozkwit często korzysta z narzędzi zbliżonych wymogami do branży budowlanej jak wywrotki z napędem 6×4 lub 8×6, koparko ładowarka. Jednakże często jest to sprzęt dedykowany wyłącznie pracom  dendrologicznym pod przygotowanie tras a następnie ich wykonaniu.

Podobnie wygląda przygotowanie produktów kredytowych i leasingowych na zakup tych urządzeń drogowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, współpracy przy tworzeniu produktów takich jak leasing maszyn drogowych, dziś proponujemy również pożyczkę leasingową na ich zakup.

Podobnie jak to ma miejsce przy kredytowaniu innych przedmiotów również w branży drogowej możliwym jest uwolnienie środków finansowych dzięki produktom takim jak leasing zwrotny czy refinansowanie pożyczką posiadanego już parkingu maszyn.

Wiemy jak cenny jest czas przedsiębiorcy drogowego i jakie pokonuje odległości pomiędzy kontrahentami, dostawcami, miejscami prowadzonych prac a siedzibą firmy. Oszczędzamy Wasz czas dzięki zespołowi stacjonarnemu, który telefonicznie i za pomocą poczty e-mail przeprowadzi każdego przez szybką ścieżkę procesowania wniosku leasingowego a zespół mobilny dotrze w umówione miejsce celem sfinalizowania transakcji.

Dzięki kompleksowej obsłudze zadbamy nie tylko o formalności. Szczycimy się od wielu lat rosnącą listą stałych klientów, którzy powierzyli nam nie tylko odpowiedzialność za finansowanie przedsiębiorstw, zakupów maszyn i sprzętu lecz również odpowiedzialne zadanie ubezpieczenia majątku firmy. Wyszukujemy najlepsze propozycje ubezpieczeniowe i dbamy o ich wznowienie, również po zakończonym okresie kredytowania.

Formularz kontaktowy


-